O nas

Przedsiębiorstwo Handlowe Mirra Sebastian Myszke oferuje szeroki asortyment wyrobów ze stali węglowej zarówno polskich producentów, jak i importowanych z zagranicznych hut. W branży dystrybucji wyrobów hutniczych działamy nieprzerwanie od 2006 roku.

Zdobyte doświadczenie na przestrzeni lat pozwoliło nam zbudować solidny fundament oferowanych przez nas usług. Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom, jak i oczekiwaniom Klientów, dla których istotną rolę odgrywa jakość wyrobów hutniczych, stawiamy na rozwój oraz na najwyższą jakość oferowanych materiałów.

Szeroki asortyment produktów, pozwala nam na spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra mająca świadomość jak ważna jest profesjonalna obsługa klientów , do każdego klienta podchodzi indywidualnie, podejmujemy się realizacji nawet niestandardowych zamówień.

Nasze Osiągnięcia :

Profesjonalne podejście do klienta oraz wieloletnie doświadczenie zaowocowało licznymi nagrodami , między innymi Gazela Biznesu w 2012 – 2018 roku, Certyfikat Złoty Płatnik w 2016 oraz 2017 roku. Wyróżnienia te, zaliczają nasze przedsiębiorstwo do grupy najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce będące rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Wyróżnienia

Wyroby hutnicze
to nasza specjalność Wyroby hutnicze